Gizmorilla's Logo - a gorilla head and title
Gizmorilla'nın TGRT'den ödül alma anı

Yapay zeka programımız Gizmorilla ödül aldı!

digital art yapay zeka teknolojileri’nin yaratıcılığıyla öne çıkan yapay zeka temelli uygulaması Gizmorilla ödülünü aldı. Yapay zeka teknolojileri dijital ajansı digital art, Düsseldorf’ta organize edilen ATIAD etkinliğinde İhlas Şirketler Grubu tarafından yenilikçi ve yapay zeka donanımlı Gizmorilla ödül sahibi oldu. TGRT’nin yayınladığı ödül törenine Başkonsolos Ayşegül Gökçen Karaarslan, Başkonsolos Turhan Kaya, Düsseldorf Belediye Başkanı Dr. Stephan Keller de katıldı. Şirketimiz, bu ödül ve onur için T.C. Düsseldorf Başkonsolosu Ayşegül Gökçen Karaarslan, T.C. Düsseldorf Başkonsolosu Turhan Kaya ve Düsseldorf Belediye Baskanı Dr. Stephan Keller’e, ayrıca İhlas Grubu ve ATIAD’a teşekkür eder.

digital art yapay zeka teknolojileri, Almanya’daki en köklü ve faaliyetlerinin tamamı çevrimiçi olan şirketlerden biridir. İnternet üzerinden pazarlama ve elektronik ticaret konularında geniş deneyime sahiptir. Şirketimizde 6 yıl gibi bir sürede yapay zeka temelli Gizmorilla’yı başarıyla geliştirdik.

Ayda 50.000 kişi özgün ve intihal oranı düşük içerik üretmek için Gizmorilla’yı kullanıyor. Gizmorilla’nın en belirgin özelliği, mevcut makale ya da metinlerden yeni metinler türetilebilmesidir. Türkçe’de “metni yeniden yaz“, içeriğin Google için benzersiz ve dolayısıyla SEO için mükemmel olmasını sağlamak anlamına gelmektedir. Türkçe, Almanca ve İngilizce olarak 3 dilde metin üretmektedir.

Gizmorilla için verilen bu ödül, digital art’ın yapay zeka teknolojilerinin yenilikçi doğasını takdir etmekte ve yapay zeka konusundaki liderliğini ortaya koymaktadır. Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyacına yönelik en yüksek kalitede ve yaratıcı çözümler üretmeye devam etmekten büyük gurur duruyor. Özelikle yapay zekayla e-ticaret çözümleri geliştirmeyi devam ediyor.

digital art yapay zeka teknolojileri, hizmetleri ve ürünleri hakkında daha detaylı bilgiyi web sitemiz üzerinden edinebilir veya şirketimizle künyeden doğru iletişime geçebilirsiniz.

Adres: digital art yapay zeka teknolojileri Ltd. Şti. Maslak, Bilim Sk. No:5, Kat:13-15 34398 Sarıyer/İstanbul