Gizmorilla's Logo - a gorilla head and title

Hakkımızda

Online teknoloji ajansı 25 yılı aşkın deneyim

25 yılı aşkın süredir dijital dünyada faaliyet gösteriyoruz ve dijital art olarak Avrupa’nın en uzun süredir faaliyet gösteren online teknoloji ajanslarından biriyiz. 90’lı yıllarda kurulduk ve yaratıcılık, yenilikçilik ve mükemmel bir kodun günlük hayatımızın bir parçası olduğunu savunuyoruz. Ve bu sadece Düsseldorf yakınlarındaki “doğum yerimiz” Mönchengladbach’ta değil, aynı zamanda 2019’dan beri dijital art yapay zeka teknolojileri LTD. ŞTİ. olarak ikinci lokasyonumuz olan güzel İstanbul/Sarıyer Maslak’taki teknoloji ajansımızda da yer alıyoruz.

Hakkımızda bilmen gerekenler

Müşterilerimizin pazarlama hedeflerini bireysel fikirler ve profesyonel çözümlerle gerçekleştirmeyi işimiz haline getirdik. İster yeni bir web sitesi ister arama motoru optimizasyonu olsun.

Yapay zekanın gücüyle işletmelerin başarılı olmasına yardımcı oluyoruz.

KI, dijital odaklı bu dünyada iş dünyasının geleceğidir. digital art yapay zeka teknolojileri LTD. ŞTİ. kreatiflerin yeni içerik oluşturma şeklini değiştirmek için KI kullanıyor. Her büyüklükteki kuruluşun iletişimlerini insancıllaştırmasına ve müşterilerinin içerik deneyimlerini kişiselleştirmesine yardımcı oluyoruz ve sık sık SEO optimizasyonlu içeriğin yardımıyla müşterilerinin parmak ucunda google’da bulunmasını sağlıyoruz.

İnternette makaleler ve metin içerikleri bul ve KI metin dönüştürme aracımız Gizmorilla’yı kullanarak bunlardan yeni makaleler oluştur. Potansiyel müşterilere ulaşmak, müşterilerle bağlantı kurmak ve çalışma şeklini değiştirmek için yeni içeriği kullan.

digital art yapay zeka teknolojileri LTD. ŞTİ. iş için inşa edilmiştir. Platformumuz Gizmorilla(R) sadece metin dönüştürme ve yönetiminin ötesine geçer. Web siten, sosyal medya projen veya metin tabanlı işlerin için profesyoneller gibi içerik oluşturamıyorsan, Gizmorilla sana yardımcı olur. Dijital İçerik Asistanınız Gizmorilla, herhangi bir metni çarpıcı bir kalitede oluşturmak ve yeniden ifade etmek için bir araçtır. Gizmorilla herhangi bir metni yeniden ifade eder ve benzersiz içerik oluşturur. Müşterilerimiz ve testçilerimiz bunun piyasadaki açık ara en iyi yeniden ifade etme aracı olduğunu söylüyor.